Vyhodnocení 1.

7. října 2008 v 15:33 |  wYhOdNoCeNí SB ♪
nejlepší SBčQoo! KAŽDÝ den mi chodí na blog,zapojuje se do soutěží,do bleskovek,HLASUJE pro mě,píše HODNĚ MOC komentíků... je s ním sranda..nejlepší Sb!!!

dobré SBčko!! každý den sice nenapíše koment,ale jinak se zapojuje,hlasuje... prostě super x))

ucházející SBčko..je tady JEN PÁRKRÁT DO TÝDNE,teda....párkrát do týdne píše CMNTY!! x)) zapojuje se,ale jen sem tam,a taky se nedá říct,že by pokaždé hláslo..

špatné SB.... hrozné,nechodí mi tady,max.jednou za týden,na komentíky VŮBEC nedbá! celkem jde říct,že na mě kašle!! VŮBEC NEHLASUJE! max. JEDNOU!! aaa o zapojování není vůbec řeč!! příšerné SBčko!!!!----------

@netk@ : suuuper SBnQo...sice nemá daleko k nejlepšímu, ale stejně..nejlepší to ještě není..stačí tady trochu více chodit,psát více komentů,a je možné,že se dostaneš na 1.místo..ale když to tak vemu,sem s tebou spokojená x))


NaThuLíQ :
super,úžasné,výýborné SBčQo...normálně bych tě dala jako nejlepší,ale přece jenom,jsou i lepší SBnQa aaa bylo by to vůči nim nefér..taky je pravda,že tady nejsi každý den.. ale ABY NEBYLA POŘÁD JENOM KRITIKA!! tak je tady i chvála ,a ta je velká :
seš fakt úžasné SBčko,přihlásit se do soutěží a bleskovek je pro tebe samozřejmostí,hlasy mi taky dáváš co jenom můžeš,vždycky se s tebou dá dobře pokecat..no prostěě jen kdybys tady trochu více chodila,tak seš tky jako nejlepší SBnQoo!! x)) MTSMRR

Kikina :
ty seš taková ucházející.. no když jsem měla starej blog BaLunQa-TH ,tak si mi nepsala asi dva měsíce od doby prázdnin,bez jakéhokoli... vysvětleníí.. no a ozvala ses teprve jak jsem si začala dělat tento nový blog..od této doby ses mi taky neozvala... no ale zase.. špatné SBčko nejsi,takže jsem tě dala sem..příště se stačí jenom ozvat,a možná bys byla o stupeň výš..no ale máš možnost si to zlepšit.. x) tak piš.... na minulém blogu jsi byla jedno z mých nej SB..přece si tu pověst nechceš zkazit??


Danielka_Dee ♥ :
toto SBčQo je prakticky "nowé" x)) noo ty ses mi naposled neozvala tak týden,na minulém blogu,ale hned jak jsi mohla,tak jsi mi napsala,A S VELKOU OMLUVOU! aa od té doby co mám TENTO blog seš tady každý den,hlasuješ jak jen můžeš,zapojuješ se hodně..a prostě není co řešit... k tobě není co dodat,páč ty už se v ničem zlepšovat nepotřebuješ... x)) nemáš VŮBEC ŽÁDNÉ nedostatkyy aaa dycky je s tebou dobrý pokec XD aa mnohdy se HODNĚ nasměju ! XD MTSSSSSSSSSSMR ! x))


Luki :
noo takže to je to samé jako Danielkaa x)) seš super,teďka ses mi asi dva dny neozval,ale to se vůbec neřeší,páč ses potom omluvil aa měl jsi rekonstrukci blogu,takže tady todlencto je NEPOČITATEELNÉ!! seš fakt jako Danïelka,vás 2 mám ráda ÚPLNĚ STEJNĚ!! MTMMMMR x))


Lenny :
noo tak tady to je HODNĚ DOBRÉ SBČQO! nejlepší zatím asi ne,ale stačí se jen o drobátko zlepšit,a seš na 1.stupni.. x)) pevně věřím,že příští vyhodnocení nebudeš mít stupeň 2 x)) noo jinak co dodat!! nic xD seš tady prakticky OBDEN! zapojuješ se,aa pro to abysme byli SBčQa toho hodně děláš.jsi jedno z mých oblíbených SBček .. x)) MTR x))


Carolineshka : tak u tebe to nejde říct..ty jsi nové SBčko,nové od počátku tady tohoto blogu..aa od té doby ses mi ozvala myslím jednou.. takže to nejde říct,váhala bych mezi 2-3 stupněm,a nebylo by to úplně přesnéé..k tobě nemám co říct,protože seš fakt nowučká x))


Stefaniel : TAK TADY TOTO SBČQO JE NEJLEPŠÍ ZE VŠECH,CO TADY ZATÍM BYLI!! ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ!! NEJENŽE ŽE JE TADY KAŽDÝ DEN,ALE JEŠTĚ PÍŠE TOLIK KOMÍKŮŮ....ŽE PROSTĚ JE TO NEUVĚŘITELNÉ x)) dycky mi pochválíš nějaké nové článečky,tvoje komenty jsou většinou delší,aa prostě když můžeš,TAK SE VŽDYCKY,ALE VŽDYCKY zapojíš!! a když tě člověk poprosí o hlas,můžu se na tebe vždycky spolehnout..nemám ABSOLUTNĚ ABSOLUTNĚ žádných sloV MTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSMRRRRR!! x))


KačíQ : v podstatě už jsi na můj blog nenapsala koment asi 4 dny!! aleee JÁ VÍM,ŽE TY ZA TO NEMŮŽEŠ!! byla jsi v nemocnici,asi týden,a ještě nejsi úplně zdravá,aaa tak radši poleháváš x)) aa za to ti nemůžu dát 2.stupeň,protože by to nebylo vůbec fér..do doby nemoci jsi mi psala na blog každý den až 10 KOMENTÁŘŮ!! co 10!! VÍÍC!! k tobě taky nemám slov! a až budeš úplně zdravá,tak věřím,že to bude tak jak předtím x)) MTR


CathynQa : TÁÁG A NAKONEC TI NEJLEPŠÍ!! x)) TÁGŽE TADY TOTO SBNQO JE FE-NO-ME-NÁL-NÍ!! TADY TODLE PROSTĚ ANI NENÍ MOŽNÉ!! NE,NE ,NE ,NE A NE!! JAKO TADY TOTO SBNQO..HALO,POSLOUCHÁTE MĚ?? TADY TOTO SBNQO JE NEJLEPŠÍ NA SWĚTĚĚ!! (JEŠTĚ SE SBČQEM SUSENQOU - VIZ.DOLE) !! TADY JAKO PROSTĚ!! NE NEMÁM ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝCH SLOV!! TADY TODLE JE NEJLEPŠÍ FAKT ŽEO ! POKUD SE S NÍ SPŘÁTELÍTE = ROZHODNĚ NEBUDETE LITOVAT!! ZAPOJUJE SE DO KAŽDÝCH SOUTĚŽÍ!! PROSTĚ VŽDYCKY MÁ NA TO TAKOVÉ DOBRÉ ODPOVĚDI xDD LEGRAČNÍ!! NOO A HLASUJE! HLASUJE A JAK? SQĚLE,VŽDYCKY OCHOTNĚ DÁ HLÁSEK,NAPÍŠE SI NA BLOG UPOMÍNKU,ŽE POTŘEBUJU HLÁSKY! PROSTĚ VŠECHNO! A PROBÍRÁME SPOLU ÚPLNĚ NEPODSTATNÉ VĚCI xD VŮBEC NE OHLEDNĚ BLOGU!! ALE TŘEBA O NAŠICH SPOLEČNÝCH ZÁJMECH (THE SIMS2),A DOWNLOADY A TAK! ty seš prostě fenomén!! x)) MTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSMRRRRRRR x))


SuSenQa : TÁÁÁG !! A SME U POSLEDNÍHO!! A JAK JSEM ŘÍKALA,TI NEJLEPŠÍ NAKONEC!! TEDA TEN NEJLEPŠÍ NAKONEC!! PROTOŽE U TOHOTO SBČQA FAKT VĚŘÍM,ŽE NA NĚHO NIKDO NEMÁ A TAKY NIKDY NEBUDE MÍT!! PROTOŽE TADY TOHLE SB - JE FAKT DĚSNĚ DĚSNĚ DĚSNĚ DĚSNĚ DĚSNĚ DĚSNĚ DOBRÉ!! A ZASLOUŽILO BY SI JEŠTĚ LEPŠÍHO A HEZČÍHO SMAJLÍQA!! TAKŽE PRO TEBE: a A STEJNĚ JE TO MÁLO!! PROTOŽE TO,JAKÉ TY SEŠ DOBRÉ SBČQO TAK TO NEJDE SLOVY VYPSAT A SMAJLÍKY VYKRESLIT!! LEPŠÍHO INTERNETOVÉHO ČLOVÍČKA NEZNÁM!! FAKT ŽE NE!!! TODLE JE TO NEJLEPŠÍ SBČQO! DLOUHO STE HO HLEDALI? UŽ NEMUSÍTE!! STAČÍ SE S NÍ SPŘÁTELIT A .. NEJ SB JE NA OBZORU!! ZAPOJUJE SE DO KAŽDÝCH SOUTĚŽÍ!! KAŽDÝCH!! ANI JEDNU NEVYNECHALA,CO JÁ SI PAMATUJU!!! ALEEE!! NEJENŽE ONA POŘÁDNĚ HLASUJE!! ONA SHÁNÍ HLÁSKY!! OBÍHÁ JAK BLBEC PO CHATECH A ŽEBRÁ O HLÁSKY PRO MĚ!! TAKY SI TO NAPÍŠE NA BLOG A S PŘISPĚNÍM JEJÍ POMOCI MÁM NA "KONTĚ" VŽDYCKY PŘES 80 HLASŮ!! TODLE JE TO NEJLEPŠÍ SBČQO NA SVĚTĚ,A NA TOHLE SBČQO NEMÁ ANI HERKULES!! AA TAKY SPOLU KECÁME O NĚJAKÝCH BLBOVINKÁCH,TŘEBA ŠKOLA,NEBOO NA ICQ SPOLU KECÁME! xD A MINULE JAK ŘÍKALA ŽE JÍ NEJDE TA KLIKAČKA xD JE S NÍ VŽDYCKY SRANDA AAA LEPŠÍ SBČQO NA SVĚTĚ NENAJDU!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ | Web | 7. října 2008 v 15:45 | Reagovat

Mojaa!! ĎAKUJEEEM DAKUJEEEEEM DAKUJEEEEEEM!!

toto som ani nečakaalaa!!

CI PANAA!!

WOOOW!!

Bože,som taka radaa!

uuf,, uuplne bruutalne si mi zlepšila naladQuu!

ĎAKUJEEEM MILAČIQ!!!!

:-* Kiššam!!

PS: ty wieš,že ty si taktiež spolu s CATHYNQOU moje naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajsamlepšie Sb-ČKO !!

VŽDY ku mne prideš,napišeš koemntik a hlasneš za mna,zapojis sa do sutazi,,poste nemam slof!

VIAC VŠAK už v mojom rozdelni SB-Niek,ktoré chcem urobiť ešte dnes,alebo najneskôr do konca týždňa!

TY TEDA UVIDIŠ!!

HEHE!!

len sa teš!! :))

:))

PS: už ani newiem,čo som to chcela napisať..

.............

.....

.

......

....

...................

aaahaaaaaa:D:D:D:

:D:D:D:D:D:

už viem:D no tak,, bol to blby poplach!

všetko je to uplne ine,ako sa zdalo!

Článok o tom,čo a ako sa stalo mám na blogu(ak sa prídeš tam TERAZ pozriť,tak je to tušim druhy članoček v poradí!)

Je tam aj video,fotky a pod.

Fuu som taka rada,že je to len niečo blbe!

wieš,, Ja na všetice newerím a taktiež som sa mýlila aj v mojej susede,ktorá tvrdila,že z vrtuľníka tá BOMBA(vraj:D ) bola spadnutá:D

v podstate len vybuchla továreň:D

LOL :D

mucQam!

ŤA!!

aaaa ešte raz

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

ĎAKUJEM ♥

aaaaaa

ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥ĽúúúBIM ♥

2 SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ | Web | 7. října 2008 v 15:47 | Reagovat

PS: a na tom:

http://limetq.blog.cz/0809/zcina-2-kolo-sonb#komentar

som za teba už hlasowala moja!

našla som odkaz,aby hlasowali pre LUKYHO na blogu môjho sb,ale ako som si všimla,bola si tam aj ty a hneď som bez rozmýšľania za teba hlasla!

PS: som tam aj ja,ale ja som sa zo súťaže odhlasowala,akurat ze tá adminka nejako na to zabudla:D

3 SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ SuSenQa♥tvooje Milujúúúúce Sb-NQo ,ktore mooocinQo LAafuye TEBA aa aaa aj tfoj Prekráásny bloček :-*♥ | Web | 7. října 2008 v 15:52 | Reagovat

LasQo ja som si už vyhodnotenie prečítala:)

A EŠTE RAZ

ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥ ĎAKUJEEEM ♥ a ľúbim ťa! ♥

4 ashley tvoje SB co je láffffuje :DD ashley tvoje SB co je láffffuje :DD | Web | 7. října 2008 v 16:18 | Reagovat

ahojky moje SBÉ jak se máš??

5 ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ | Web | 7. října 2008 v 16:25 | Reagovat

Ahoj.

Děkůjí moc za tvou nádhernou pochvalu co jsi mi na svém krásnem blogu spravila.

Vážim si tě

a

budu se snažit tě neslkamat.

Ty jsi taky super ♥ SB ♥

a jsem rád,

že tě mám.

Pa.

6 ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ | Web | 7. října 2008 v 16:26 | Reagovat

Napsala jsi to pro všechný moc hezký.

No

a

pro Cathy a SuSenQu naprosto skvělé.

Nemám slov.

Pa.

7 ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ | Web | 7. října 2008 v 16:31 | Reagovat

Už jiné nevím co bych ti jěště napsal.

Proto,

že SuSenQa to napsala všechno za nás.

Napsala to páradně.

Tak,

že jen toto:

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥Děkuji♥♥♥

8 ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ | Web | 7. října 2008 v 16:35 | Reagovat

Díky moc za pochvalu komentíků.

Pa.

9 ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ ♥ SB ♥ Stefaniel ♥ SB ♥ | Web | 7. října 2008 v 16:42 | Reagovat

Baruš jsi ve stejné soutěži jako Luki a SuSenQa.

No a Luki chce po mně hlas.

Mám mu ho dát.

On už je taky mé ♥ SB ♥.

Mně už to nejde víckrát hlasovát.

Pa.

10 Klára♥ Klára♥ | Web | 7. října 2008 v 16:45 | Reagovat

hezký blog

11 ashley tvoje SB co je láffffuje :DD ashley tvoje SB co je láffffuje :DD | Web | 7. října 2008 v 16:53 | Reagovat

ahojky,rozhodla sem se o těch SBéčkách :DDjen sem ti přišlá říct že si nadále moje SBé:DDMáš u mě na bolgu diplomek :DD

12 SimsFashion SimsFashion | Web | 7. října 2008 v 17:19 | Reagovat

Dobré hodnocení :D

13 @netk@ SBčko @netk@ SBčko | Web | 7. října 2008 v 18:32 | Reagovat

umístila sem se skwěle !!!

14 kikina kikina | E-mail | Web | 7. října 2008 v 18:45 | Reagovat

Promin, ale asi je to tim, ze nemam cas, a omluvu nebo vysvetleni pisu na blog. ta omluva tam je a taky bleskovka tak se nezlob a sorry, přece  jen jsou někdy dobry znamky dulezity.............

15 Kačka Kačka | Web | 7. října 2008 v 19:35 | Reagovat

jé Ahoj Barčo.díkyý moc!!!jsi ůžasná.jj komentíky budu jich pzsát viáíc ale teď moc nemůžu na počítač a musím dohánět školu.chyběla jsem tam 3 týdny,.ale teď mě nějak začala bolet noha v ohybu a tak mě to bolí.ale zatím stím k doktorce nejdeme.do školy už chodím a uýž je mi dobře až na tu nohu.no a trochu mě bolí ruka ale to se neřeší.tak jinak fAKT SLIBUJU ŽE POKAŽDÉ KDYŽ BUDU MOCT NA POČÍTAČ TAK ZAJDU NA TVŮJ BLIOG URČITĚ!!!A ASPIOŇ 2KRÁT I VÍCKRÁT DO TÝDNE SE TU POKUSÍM OBĚVIT KDYŽ NEBUDU MÍT ZARACHA NA POČÍTAČ.ALE KDYŽ HO BUDM ÍT A NEPŘÍJDU A NENAPÍŠU ŽÁDNÝ KOMENTÍK TAK FAKT MOC PROMIŇ!!!

16 Carolineshka_twé Sbéčko :-*♥♥ Carolineshka_twé Sbéčko :-*♥♥ | Web | 7. října 2008 v 20:33 | Reagovat

BYla byxch tu častěji ale škola a podobně tak je to celkem složitější no .. :( ale budu se nsžam co nejwíce:)

17 Cathy (SB) I ♥ YOU! Cathy (SB) I ♥ YOU! | E-mail | Web | 7. října 2008 v 20:50 | Reagovat

TOTO SBNQO JE FE-NO-ME-NÁL-NÍ

:-O

tak TAKETO hodnotenie............som nečakala...ach...budem plakať...aaaa-aaaaa-aaaaaaaaaa-aaaaaaaa-aaaaaaaa-aaaa-aaa-aaaaaaaa-aaaaa-aaaa-aaaaa-aaaa!! Je to kráááásne hodnotenie, čítala som všetky ale moje a SuSenQyne si napisala faaaaaaakt nadherne, som straaasne rada ze sme SB-čka aaaa  dufam že nimi budeme až kým nezrušíme blogy...čo sa nestane! :D :D

Mam ta straaasne  rada si moja super blogova laskaaa a nechcem ta stratit, samozrejme :)

tie tvoje komentíky a vtipky, nemaju chybu :)

proste LBM a neprestaneeeeeeeem :)))

VED TY UVIDIS, IDEM AJ JA UROBIT ROZPIS SB-CIEK! VED UVIDIS!! :-************************* to bude teda k tebe komentíííííííkkkk.............

veeeeeeeeeľmi si ma potešila aaaach, hned mi bolo super ked som to citala :)

MTSMMMMMMR a neopustim ta...nezbavis sa ma :D :-*

18 danielka danielka | Web | 8. října 2008 v 22:20 | Reagovat

och moja dakujeeeeeeeeeeeeeem welmi pekne vazne som si nemyslela ze ma das medzi naj sb dakujem ti lobkam ta:)DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM VAAAAAAAAAAAAAZNE ZA VSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEETKOOOOOOOOOOOOOOOOOO:)CMUQS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama